Kurzy cez skype

- so slovenskou učiteľkou žijúcou vo Francúzsku


Individuálne lekcie francúzštiny 100% prispôsobené študentovi. 

Čo sa chcete naučiť?

V čom sa chcete zlepšiť?

Výber je na vás: bežná konverzácia, gramatika, porozumenie francúzskym rozhovorom, prečítať si článok či knihu, alebo sa vedieť voľne porozprávať po francúzsky o živote či aktualitách vo svete.


Vaša učiteľka


Volám sa Ivana Galvánková, žijem na juhu Francúzska a špecializujem sa na výučbu francúzštiny pre Slovákov a Čechov cez Skype. Za posledných 8 rokov som pomohla na diaľku mnohým študentom v prekonaní jazykovej bariéry. Vďaka internetu sa môžeme stretnúť kedykoľvek a kdekoľvek.

Viac o mne

Prečo sa učiť francúzštinu cez internet?

Okamžitá spätná väzba + tipy od učiteľa = rýchle zlepšenie.

Každú lekciu si dohodneme podľa vašich časových možností.

Individuálny prístup

Celá hodina je zameraná iba na Vás, učiteľ nerozdeľuje pozornosť medzi ďalších študentov.

Pohodlie domova

Môžete byť doma či na dovolenke kdekoľvek vo svete. Stačí vám chuť na francúzsku hodinku, dobré internetové pripojenie a lekcia môže začať.

Online kurz s reálnym učiteľom

Neustále komunikujete s učiteľom a venujeme sa len tomu, čo chcete.

Šetríte čas

ale aj energiu a peniaze za dochádzanie.

Po slovensky alebo po francúzsky

Pre úplných začiatočníkov aj pokročilých.

Francúzština šitá na mieru – s reálnym učiteľom a kdekoľvek

Každá online lekcia je individuálna – to znamená len vy a učiteľ. Počas celého trvania lekcie sa teda venujem len Vám a nerozdeľujem pozornosť medzi ďalších študentov. Napredujete tak oveľa rýchlejšie a študujete len to, čo naozaj chcete a potrebujete.

 

Príklad náplne lekcie: bežná komunikácia, hovorové výrazy, gramatika, výslovnosť, simulácia konverzácie vo francúzskych inštitúciach, príprava na jazykové skúšky a na štátnice, doučovanie do školy, aktuálne dianie vo svete po francúzsky, francúzština do práce, či postupné preberanie lekcií z učebníc.

 

Pracujem s rôznymi učebnicami, každému študentovi pomôžem vybrať tú ideálnu podľa jeho aktuálnej jazykovej úrovne a podľa toho, čo chce vo francúzštine dosiahnuť. Používam najmä najnovšie verzie učebníc z vydavateľstva CLE International. Študentom, ktorí preferujú francúzsko-slovensky napísané knihy viem tiež poskytnúť, čo im bude vyhovovať. Učebnice si kupovať nemusíte, všetky potrebné materiály Vám pošlem elektronicky.

Čo budete potrebovať:


- Počítač / tablet / smartphone

- Kvalitné pripojene na internet

- Nainštalovaný program Skype – https://www.skype.com/en/get-skype/

- Slúchadlá

- Kamera (Môže, ale nemusí byť)

Ako to celé prebieha:


Cez e-mail si dohodneme dátum a čas lekcie, vymeníme si kontaktné údaje, aby sme sa vedeli spojiť cez Skype. 

Lekciu zahájime tým, že Vám v stanovený čas zavolám. Predstavíme sa a prekonzultujeme Vašu predstavu o tom, kam a ako by ste sa chceli s francúzštinou posunúť. Potom zažijete, ako prebieha výučba jazyka cez Skype a už na tejto hodine sa naučíte niečo nové. 

Ak by ste zistili, že Vám táto forma učenia nevyhovuje, nič sa nedeje. Zaželáme si veľa šťastia a rozlúčime sa. Ak sa rozhodnete ísť do toho, dohodneme si termín ďalšej lekcie a následne Vám pošlem na e-mail faktúru s platobnými údajmi a materiály na ďalšiu lekciu.

Recenzie


Moji študenti sú Slováci a Česi z rôznych kútov sveta, najmä Francúzska, Belgicka, Švajčiarska, Veľkej Británie a samozrejme Českej republiky a Slovenska.

"Ivana je mile a inteligentne dievca s dlhorocnou praxou a velmi dobrou znalostou jazyka. Je dochvilna, pripravena a vzdy dobre naladena. Mozem ju vrelo odporucit kazdemu kto potrebuje doucovanie A1-C1." 
Michal G. 

"Dobrý den, slečnu Ivu mužu jen doporučit. Její výuka je srozumitelná a velice zábavná. Moje dcera je velice spokojená s výukou francouzského jazyka. Ve škole je vidět pokrok v komunikaci s paní profesorkou. Opravdu jen doporučuji."
Monika L.

Cena

opy

Vyberte si, či potrebujete občasnú konzultáciu či"francúzsku hodinku", alebo intenzívnu výučbu s cieľom naučiť sa po francúzsky tak, aby ste mali zo seba radosť: 

 • 1 lekcia

 • 25 €

 • 1 x 50 minút

 • Konzultácia

 • Preklad či vypracovanie dokumentu

 • Príprava na pohovor

 • Občasné osvieženie francúzštiny

Dohodnúť si lekciu
 • 10 lekcií + 1 ZDARMA

 • 20 €

 • 11 x 50 minút

 • 200 € cena balíka

 • skúšobná lekcia

 • Ucelený kurz na mieru

 • Príprava na skúšku

 • Pravidelné doučovanie

Dohodnúť si skúšobnú lekciu