Ďakujem za všetky milé slová! 

Je radosť vidieť ako napredujete.

 

A nesmierne ma teší, keď máme možnosť stretnúť sa naživo!

Recenzie

 • Ivana je mile inteligentne dievca s dlhorocnou praxou a velmi dobrou znalostou jazyka. Je dochvilna, pripravena a vzdy dobre naladena. Mozem ju vrelo odporucit kazdemu kto potrebuje doucovanie na urovni A1-C1. Michal G.

   Maximálna spokojnosť, odporúčam všetkým tým čo sa chcú niečo naučiť. Ako lektorka na stupnici od 1-5 dávam hodnotiace číslo 6 . Vždy dobre naladená ,ústretová. Ďakujem. Peter S.

  Vyhovuje mi tento spôsob výučby, je to pre mňa pohodlné, flexibilné. Som nadmieru spokojný. Peter

  Vrelo odporúčam Ivanu. Ak sa chcete učiť, alebo zdokonaliť vo francúzštine jednoznačne je skvelý pedagóg. Stále usmiata, pozitívne naladená, milá, spoľahlivá, systematická. Neváhajte!!! Ľubica L.

  Jsem spokojený s výukou, procházíme to, čemu nerozumím, vše je mi s ochotou vysvětlené. Tomáš

  Nemusím nikam chodiť a venuje sa len mne a nie celej triede takže sa viac naučím. Všetko čo potrebujem vysvetliť do školy mám dobre vysvetlené a naučím sa aj novú slovnú zásobu a všetko. Môj problém bol, že som sa vždy musela strašne učiť aby som napísala dobre test a síce som nechápala o čo sa jedná, našla som súvislosť..Teraz bez problémov napíšem test aj keď si to len prelistujem. Vanessa

  Maximálna spokojnosť, odporúčam Ivanku ako lektorku každému kto má seriózny záujem o fr. jazyk. Profesionalita, flexibilnosť vo všetkých smeroch, stále dobre naladená. Ďakujem. Marek N.

  Lektorka je velmi milá, dobře naučí a hodiny mají systém, který mi zcela vyhovuje. Jsem velmi spokojená. Myslím si, že můj pokrok ve francouzštině je viditelný. Nikola

  Doučovanie mávam najmä kvôli škole a som veľmi spokojná so spôsobom vyučovania. Od začiatku doučovaní som veľmi pokročila. Na každú hodinu sú pripravené cvičenia…určite odporúčam. Barbora R.

  Kedže moja francúzština bola level A0 asi ani nie je potrebné hovoriť že som sa zlepšila. každému, kto sa chce učit francúzštinu doporučujem hodiny typu one-to-one. a Ivka je veľmi dobrá voľba ak sa chcete učiť cez Skype. Je precízna a jej príprava je prispôsobená priamo pre daného študenta. Najlepšie je presvedčiť sa na vlastnej koži. Katarína

  Ak sa chce niekto zdokonaliť alebo naučiť francúzsky jazyk tak Ivanka je veľmi dobrá voľba. Pretože ja som mal základy francúzštiny zo základnej školy. A to sú už pekné roky kedy som sa francúzštinu učil. Potom som sa vrátil ku francúzštine a Ivanka bola až tretia lektorka ktorú som oslovil. A úprimne vybral som si veľmi dobre. Ivanka je spoľahlivá,svedomitá, presná a nemám s ňou žiadny problém. Po roku učenia s ňou som navštívil Francúzsko a po roku som sa už dokázal dohovoriť s Francúzmi, napr. keď som sa pýtal na informáciach a niečo hľadal a to dokonca dvakrát. Po druhom roku učenia som opäť navštívil Francúzsko a kupoval som lístok. Pani som dokázal povedať čo chcem, že mám len 10 eur a či tam nemá niečo za 10 eur pretože som viac nemal pri sebe. A v pohode som si poradil. Výuka cez skype je dobrá voľba, sám vidím ten pokrok, z hodiny na hodinu. Naozaj vrelo odporúčam. A ešte jedna vec, neviem ani ako dlho už vedieme hodiny po francúzsky a je to super. Peter K.

  Veľmi milá,chápava a perfektne učí..Každému vrelo odporúčam. Mário

  Jsem velice spokojena, lektorka učí výborně, je hodná, sympatická,milá. Je to pohodlné, plně dostačující, málo časově náročné. Lekce jsou pěkné, přehledné,zábavné. Lektorka mě připravila na zkoušku. Martina B.

  Je to pohodlne z domu, nemusim cestovat, zijem v zahranici a vyhoda je ze komunikujeme aj v slovenskom jazyku, cela hodina je venovana len mne. Maximalna spokojnost. Ivana

  Dobrý den, slečnu Ivu můžu jen doporučit. Její výuka je srozumitelná a velice zábavná. Moje dcera je velice spokojená s výukou francouzského jazyka . Ve škole je vidět pokrok v komunikaci s paní profesorkou. Opravdu jen doporučuji. Linhartová

  Francúzky jazyk ma vždy priťahoval, učila som sa ho v kurze, aj súkromne so študentkou francúzštiny, ale akosi to nebolo efektívne. Až keď som začala vyučovanie s p. Ivanou cez internet, vtedy som sa pohla rýchlo dopredu. Po dvoch rokov štúdia je moja francúzština tak slušná, že som nedávno dokázala v Paríži plynulo komunikovať, za čo Ivanke veľmi ďakujem, lebo je jednoducho úžasná učiteľka, ale aj príjemná žienka s charizmou. Ešte raz veľká vďaka. Martina J.

  Som veľmi spokojný s výučbou. Vždy je veľmi dobre pripravená a ochotná pripraviť aj materiály podľa aktuálnej potreby. Prístup k žiakov je ústretový a trpezlivý. Moja francúzština sa výrazne zlepšila práve vďaka tejto forme vyučovania. Ďakujem. Vladimír B.